Ara

Kullanıcı Deneyimi Eğitimi

Etkinlikler04.01.2016

Bireysel İş Ortaklıkları Yönetimi Müdürlüğü’nün organize ettiği programla, Kadir Has Üniversitesi’nde yüksek lisans dersleri veren, İş Ortaklarımızdan Done’nin kurucu ortağı Dr.Özgür Zan, ürün ve segment yöneticilerimize Kullanıcı Deneyimi eğitimi vermiştir.
18 Aralık’ta, Türk Telekom Akademi Ataköy Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen eğitimle birlikte, Kullanıcı Deneyimi prensipleri ve metodolojilerine yönelik farkındalık oluşturmak, bu farkındalıklar sayesinde de yeni ürün geliştirme ve ürün yönetimi aşamalarında, ürünlerin pazarda ticari başarısına etki eden unsurların uygulanması ve müşteri memnuniyetinin üst seviyelere taşınması hedeflenmiştir.
Verimli geçen eğitim programı sayesinde, hem çalışanlarımızın kullanıcı deneyimi alanındaki farkındalıkları artmış, hem de İş Ortaklarımız ve çalışanlarımız arasında sinerji ortamı oluşturulmuştur.
Bireysel İş Ortaklıkları Yönetimi Müdürlüğü olarak, ilerleyen tarihlerde İş Ortaklarımız ve çalışanlarımızın birlikte katılacağı yeni çalıştaylar yapılması planlanmaktadır.
Katılım sağlayan ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

İçerik Servisleri Kampanyası

Haberler16.02.2015
9 Kasım 2015-15 Şubat 2016 tarihleri arasında İçerik Servislerinden birine üye...Devamı