Ara
PROJE DESTEK PROGRAMI NEDİR?

Türk Telekom İş Ortağı olma zorunluluğu bulunmadan başvurulan Türk Telekom Proje Destek Programı, Mobil Servis ve Ürünler alanı ile ilgili proje ve fikir sahibi olan bireyler tarafından yapılan başvuruları kapsamaktadır. Türk Telekom İş Ortaklığı tarafından başvuru yapan kişi ile bağlantıya geçilerek, yapılan değerlendirmeler sonucunda proje veya fikirlerinizin hayata geçmesi için yönlendirmelerle ilgili bilgilendirme yapılır.

PROGRAMIN AVANTAJLARI

Türk Telekom İş Ortağı veya Şirket sahibi olmanıza gerek olmadan, Türk Telekom’un bilgi ve tecrübelerinden faydalanarak proje ve fikirlerinizi hayata geçirebilir, Mobil Servis ve Ürünler alanında projelerinizi sürdürülebilir ve gelir üreten bir iş modeli haline dönüştürme fırsatı elde edebilirsiniz. Bunun yanında yapılan yönlendirmelerden aldığınız geri bildirimler ile projelerinizin gelişime açık yönlerini keşfeder ve geliştirmek için fırsat yaratmış olursunuz.

NASIL KATILIRIM?

Proje Destek Başvuru Formu’nu doldurarak başvurunuzu Türk Telekom İş Ortağı ekibine iletebilirsiniz. Başvurunuz değerlendirmeye alınıp 15 iş günü içinde değerlendirme sonuçları
başvuru sahibine iletilecektir.